“İnsanı Merkeze Alan Güçlü Bir Türkiye Var”

03 Haziran 2015 Çarşamba, 11:11

Aydın’dan Minibüsçülere Ziyaret

“İnsanı Merkeze Alan Güçlü Bir Türkiye Var”

 

Adıyaman’da hizmet veren Minibüs Kooperatiflerini ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın kooperatif başkanları ve şoförlerle sohbet edip onların sorunlarını dinledi.

Aşağı Karapınar, Yukarı Karapınar, Karaali, Esentepe, Hastane, Kolej ve Ziyaret Minibüs Kooperatiflerini ziyaret eden Vekil Aydın, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “İlimizde 400 civarında Dolmuş hattı olan arkadaşlarımız var. Bu arkadaşlarımızın hepsi bu memleketin evladı ve hepside huzur içerisinde ekmek davalarının peşinden koşan arkadaşlarımız. Bu arkadaşlarımızın sağ olsun bugüne kadar her zaman desteklerini ve duasını aldık. Ben tüm kardeşlerimize tek tek teşekkür ediyorum. Gittiğimiz her durakta tek tek destekçimiz ve duacımız olduklarını söylüyorlar. Adıyaman’ın Ak parti iktidarının yaptığı hizmetlerin farkında olduğunu belirtiyorlar hepsi ve Türkiye’de milletin iradesine karşı olan girişimlerin farkında olduğunu söylüyorlar ve en önemlisi bu coğrafya için tek umudun Ak Parti iktidarının olduğunu kendileri söylüyorlar. İlk günden beri hep yanımızda oldular dolayısı ile biz gücümüzü bu halkımızdan alıyoruz ve bizde onların dili feryadı oluyoruz.  Tabi bu insanların sorunları da bizim boynumuzun borcudur. Bu memleketin huzur içerisinde ferah bir yaşam çerçevesinde hayatlarını sürdürmesi yine herkesin özgürce dilini konuşması, inancını yaşaması ve kendilerini özgür şekilde ifade edebilmesi bizlerin asli görevidir.  Bugüne kadar bu manada ciddi adımlar attık. Düne göre Türkiye bugün çok daha iyi bir ülke. Aynı şekilde Adıyaman da eskiye göre çok daha gelişmiş çok daha geleceğine güvenle bakabilen bir Adıyaman. Türkiye artık eski Türkiye değil insanların geleceğine güvenle bakabildiği bir konuma geldik artık.  Milletin iradesinin yüksek olduğu, büyük reformlar yapan, büyük hizmetler yapan, yatırımlar yapan, demokratikleşme manasında daha da güçlenen yeni bir Türkiye var. Artık Türkiye, Devleti kutsayan bir ülke değil de Milleti kutsayan, İnsanı merkeze alan güçlü bir Türkiye.  Dolayısı ile bu yeni ve güçlü Türkiye için Vatandaşlarımızı bizimle beraber yürümeye davet ediyoruz. Bütün kardeşlerime buradan hayırlı kazançlar diliyorum.  Güzel işler yaptık yeterli mi hayır yetmez daha iyisini yapmak için çalışacağız. Ziyaretlerimiz esnasında kooperatiflerimizin sorunlarını yerinden tespit ettik. Güzel işler yaptık ama var olan sorunların çözümü noktasında da inşallah bütün kardeşlerimizle el birliği ile bu sorunların üstesinden geleceğiz. Hepsine buradan çok teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum” Dedi.

Ziyaret ettikleri her yerde büyük bir ilgiyle karşılanmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten AK Pati Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy; “Hazırlamış olduğumuz program kapsamında esnaflarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bugünde ilimizde büyük bir fedakarlıkla hizmet veren Minibüs Kooperatiflerimizi hep birlikte ziyaret ettik. Gittiğimiz her minibüs kooperatifinde hizmet veren kooperatif başkanlarımız ve minibüsçülerimiz bizleri en güzel şekilde karşıladılar.  Minibüsçülerimizin Adıyaman halkına hizmet açısından emekleri çok büyük bu vesileyle hepsine teşekkür ediyorum.  Tabi bu arkadaşlarımızın omuzlarında gerçekten büyük bir yük var. Hep birlikte onların sorunlarını dinledik çözümü noktasında el birliğiyle çalışacağız. AK Parti Grup Başkanvekilimizin de ifade ettiği gibi AK Parti Hükümeti olarak ilimize, ülkemize hizmet yapmaya devam ediyoruz, yapılanların hizmetlere ek olarak da neler yapabiliriz bunun telaşı içerisindeyiz.” Dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Minibüs Kooperatif Başkanları ve minibüs şoförleri; “Milletvekilimize minibüsçülerin sorunlarını anlattık. Bu manada sayını vekilimizin sorunlarımızla ilgileneceğini belirtmesi bizleri mutlu etti. Biz gerçekten kendilerine olan desteğimizi açıkça ifade ettik zaten. Buz bu milletin bir parçasıyız ve hizmetlerin de farkındayız. İnşallah bu hizmetin devamını da göreceğiz böylece.  Bu vesileyle ziyaretlerinden ötürü AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Gürsoy ve beraberindeki heyete teşekkür ediyor 7 Haziran’da yapılacak seçimde başarılar diliyoruz” şeklinde konuştular.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz