Güncel

“Hain saldırıyı lanetliyoruz”

Büro Memur-Sen’den Terör Açıklaması

“Hain saldırıyı lanetliyoruz”

 

Büro Memur-Sen Adıyaman Temsilcisi Kadir Özşahin, hain ve kalleş terör saldırılarını şiddet ve nefretle kınadıklarını dile getirdi.

Büro Memur-Sen Adıyaman Temsilcisi Kadir Özşahin, Dağlıca’da terör olayıyla ilgili açıklama yaparak, “Ülke olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Hakkari’den gelen acı haberle yüreklerimiz bir kez daha acıyla dağlandı. Hain ve kalleş terör saldırılarını şiddet ve nefretle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan Rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralı güvenlik görevlilerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

Özşahin açıklamasında, “Son günlerde şiddetini her geçen gün arttıran hain terör saldırılarının amacı, ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmak, yüzyıllarca kardeşçe yaşayan toplumumuz arasına nifak sokmaktır. Hain saldırıların kardeşliğimizi asla zayıflatamayacağını, gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. İpi yurtdışında ve yurtiçindeki karanlık odakların elinde olan kalleş terör örgütü PKK bilmelidir ki; doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bir ve beraber olan milletimizin kardeşliğini bozmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir.

Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan oyun kurucuların tuzağına düşmemektir. Birlik ruhu içerisinde, ortak akılla, aklıselim davranarak, ülke olarak yekvücut olarak teröre, terör örgütlerine, terörü besleyen ve yönlendiren kirli odaklara en güzel cevabı vermektir.

Bugün suçlama değil, sorumluluk alma vaktidir. Bugün yalan ve iftiraya sarılarak senaryoda rol alma değil, birlik olarak oyunu bozma vaktidir.

Bu duygu ve düşüncelerle Büro Memur-Sen olarak bir kez daha terör saldırılarını şiddetle kınıyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, milletimize başsağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı. (İHA)

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı