Güncel

Gazetemiz 24 TV’de

Gazetemiz 24 TV’de

 

Gazetemiz Güne Bakış, yaklaşık 2 yıldır Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programının “Yerel Medya” bölümünde öne çıkan haberleriyle tanıtılıyordu. 24 TV’de Serkan Bayam’ın sunduğu Uyandırma Servisi’nin, Anadolu Basınından Yansıyanlar bölümünde tanıtılmaya başlandı.

Önceki gün sabah kuşağında yayınlanan, Serkan Bayam’ın sunduğu Uyandırma Servisinde, günün öne çıkan haberlerine yer veriliyor. Programın Anadolu Basınından Yansıyanlar bölümünde ise bazı kentlerin yerel gazetelerinin öne çıkan haberlerine yer veriliyor.

Programın Anadolu Basınından yansıyanlar köşesine konuk edilen gazetemizin birinci sayfasındaki haberlerini 24 TV’de okuyan Serkan Bayam, İstanbul Adıyamanlılar Vakfı’nda konuşan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’ın açıklamasına ilk olarak yer verdi. Sonra sürmanşetimizin diğer haberi olan Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’in basınla bir araya geldiği toplantıdaki konuşmasından bahsederek, “Emniyet yoksa, huzur da yoktur” sözünü öne çıkardı.

Bayam, gazetemiz manşetinde yer alan, Gerileyen turizme birlikte çözüm, 9 il tek bir isimde markalaşacak” manşetinden bahsetti ve diğer haber başlıklarını okudu.

Serkan Bayam’ın 24 TV’de sunduğu Uyandırma Servisinde, gazetemizin öne çıkan haberleri, Anadolu Basınından Yansımalar olarak yer almaya devam edeceği öğrenildi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu