Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Fırat’tan, Besni ve Kahta’ya Ziyaret

02 Haziran 2015 Salı, 10:47

Fırat’tan, Besni ve Kahta’ya Ziyaret

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Av. İbrahim Halil Fırat partisinin düzenlediği seçim çalışmaları kapsamında Besni ve Kahta ilçelerini ve bağlı olan beldelerini ziyaret etti.

İlk olarak Besni ilçesini ziyaret eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat ve beraberindeki heyet, halkın yoğun bir sevgisi ile karşılaştı. İlçe merkezi ve köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat, 7 Haziran’ın çok önemli olduğunu anlattı.

Halkın yoğun bir teveccühü ile karşılaştıklarını ifade eden AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat, “Bugün yine Besnili vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ettik. 7 Haziran’ın önemini konuşuyoruz. Biliyorsunuz şimdilerde de muhalefet boş durmuyor. Bir bakıyorsunuz ki görüşleri tamamen farklı olan iki parti, Ak Parti’yi devirmek için neredeyse birleşiyor. Bunların tek amacı, halka hizmet götüren Ak Parti’yi iktidardan devirmek. Zaten bir yandan da Pensilvanya kirli ve hain tuzaklar içerisinde. Birileri musluklardan kan gelmesini istiyor, Ama biz o musluklardan tertemiz suyun gelmesini istiyoruz. İnşallah halkımız iradesini Ak Parti’den yana kullanarak bu şer tabakalarını ortadan kaldırmamız için bize güç verecekler. Bunun için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı İbrahim Halil Fırat, daha sonra Kahta ilçesine gelerek, ilçe teşkilatı ile beraber seçim çalışmalarına burada devam etti. Burada esnaf ve köylülerle bir araya gelerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz