Güncel

Fidancı BYEGM Konya İl Müdürlüğü’ne atandı

Fidancı BYEGM Konya İl Müdürlüğü’ne atandı

 

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanan hemşehrimiz Abdurrahman Cüneyd Fidancı görevine başladı.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanan hemşehrimiz Abdurrahman Cüneyd Fidancı görevine başladı. Gönül ve huzur kenti Konya’nın tarih boyunca her zaman önemini, değerini koruyan, ülkemizin en önemli, en güzel ve en yaşanılabilir kentlerinin başında geldiğini belirten Fidancı, “Huzur, kardeşlik ve gönül kenti olmasının yanı sıra basın anlamında da oldukça güçlü yayın organlarına sahip olan Adıyamanımız’la birçok ortak yönü olan Konyamız, eğitim, kültür, sosyal açıdan olduğu gibi basın açısından da güçlü  bir ilimiz. Yine iki güzide ilimiz Aksaray ve Karaman’la birlikte Konya’da tüm yerel ve yaygın basın kuruluşlarında fedakarca emek harcayan, çalışan gazeteci arkadaşlarımızla birlikte, kamu kurumlarımızla, Büyükşehir Belediyemizle, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte el ele ve gönül gönüle hareket ederek, yüklenmiş olduğumuz görevi hakkıyla yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. BYEGM Konya il müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüten Tuncay Karabulut ve Cemil Paslı’nın başarılı çalışmalarını da örnek alarak daha ileri noktalara taşımaya ekibimizle birlikte gayret göstereceğiz. Bizlere bu görevi layık gören Genel Müdürümüz sayın Mehmet Akarca ve genel müdür yardımcılarımıza da şükranlarımı sunarım” dedi.

BYEGM Afyonkarahisar İl Müdürlüğü görevine atanan Cemil Paslı’dan görevi devralan Fidancı, Konya Valisi Yakup Canbolat ve Vali Yardımcısı Mehmet Usta’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Abdurrahman Fidancı Kimdir?

1976 yılında Adıyaman’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olduktan sonra, 2000-2009 yılları arasında İstanbul Bağcılar Belediyesinde, 2010 yılından itibaren de Beykoz Belediyesinde Basın Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr.M.Mehdi Eker’in danışmanlığını yürüttü. Adıyamanlılar Vakfı, Adıyaman Dernekler Federasyonu, Adıyaman Genç İşadamları Derneği ve birçok sivil toplum kuruluşunda da aktif görevlerde bulundu.  Kurucuları arasında yer aldığı Basın Danışmanları Platformu’nun Genel Sekreterliğinin ardından, Platform Başkanlığı görevlerinde de bulunan Fidancı, Başbakanlık Makamının 07.02.2017 tarih ve 81 sayılı olurlarıyla, Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürlüğü görevine atandı. Fidancı, evli ve bir çocuk babasıdır.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________

Şemsi Tebrizi Mahallesi Şerafettin Cad. 33/D B Blok /KONYA Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğü Tel:  (0332)   3528585  Faks: 0332 3528586   1. Kat No:11 Karatay   Web:http//www.byegm.gov.tr     E-Posta : konya@byegm.gov.tr

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu