Güncel

Erdoğan’dan yeni yıl mesajı

Erdoğan’dan yeni yıl mesajı

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkan Vekili Mehmet Erdoğan, “Yeni Yıl” dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Erdoğan mesajında, “Bölgesinde etkin ve söz sahibi bir Türkiye yolunda AK Parti iktidarımızın eşsiz başarılarıyla, ekonomiden tarıma, sağlıktan eğitime, demokratikleşme ve insan haklarına kadar gerçekleştirdiği reformlarla geleceğe büyük bir heyecan ve umutla bakıyoruz.

Ülkemizde yaşanan değişim ve gelişimlerin öncüsü hükümetimiz milletten aldığı güçle, ülkemizde yakalanan güven ve istikrar ortamını ve milletimizin beklentilerini karşılamaya devam edecektir.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dostluğumuzu güçlendirme yolunda önemli adımlar atıldı. Ülkemizdeki barış ve huzur ortamının bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Geleceğe daha güvenle bakarak ülkemizin kalkınması için hep birlikte her türlü çaba ve gayreti sarf etmeliyiz.

Barış ve kardeşlik türkülerinin söylendiği, daha güzel umutların yeşerdiği bir ortamın, kavga yerine barışın, çatışma yerine uzlaşmanın, kucaklaşmanın egemen olması en büyük dileğimizdir.

Ortadoğu’da ve Dünyanın birçok bölgesinde dökülen Müslüman kanı bizleri derinden yaralamaktadır. Barışın ve huzurun bir an önce tesis edilmesini temenni ediyorum.

2015 yılının Adıyaman’ımıza, Ülkemize ve tüm insanlığa daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk ve refah getirmesini, huzur içerisinde bol bereketli bir yıl diler, selam ve saygılar sunarım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu