Güncel

Erdoğan’dan Tıp Bayramı Mesajı

Erdoğan’dan Tıp Bayramı Mesajı

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkan Vekili Mehmet Erdoğan’ın 14 Mart Tıp Bayramı bi,r mesaj yayınladı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, “Emeği hiçbir maddi değerle karşılanması mümkün olmayan, saygın ve onurlu mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımız, ülkemizin her köşesindeki insanımızı sağlıklarına kavuşturmak için her türlü gayreti göstererek, özverili bir şekilde bu zor görevi yerine getirmektedirler.

Ülkelerin gelişmişliği ve kalkınmışlığı bakımından önemli bir gösterge olan sağlık hizmetleri alanında, AK Parti hükümetimiz tarafından yürütülen çalışmalarla, sağlık hizmetleri en üst düzeye çıkartılmış ve her kesimin taktirini toplamıştır. Gerek ülkemizde, gerekse Adıyaman’ımızda sağlık alanında önemli çalışmalar yapıldı ve yapılmaya devam edilmektedir. Hiç şüphesiz sağlık hizmetlerinin bu seviyeye gelmesinde siz değerli sağlık çalışanlarının gayreti ve fedakârlığı büyüktür.

Yılın her günü,  günün her saati, sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının, 14 Mart Tıp Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu