Son Dakika
20 Haziran 2018 Çarşamba

Dişkaya’dan Gazetemize Tebrik Ziyareti

09 Aralık 2014 Salı, 10:19

Dişkaya’dan Gazetemize Tebrik Ziyareti

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya ve Yusuf Dündar gazetemizin 11’inci yaş günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemizi beğeniyle takip ettiğini  belirten Adıyaman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Zeki Dişkaya “Güne Bakış Gazetesinin 11’inci yaş gününü kutluyorum. Şimdiye kadar takip ettiği çizgisiyle kendisini ispatlayan, tarafsız, objektif haberciliğiyle toplumun her kesime hitap eden Güne Bakış’ı ve gazeteye emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

Özellikle yerel basının zor şartlar altında görev yaptığına dikkat çeken Dişkaya “Kamuoyunu bilgilendirirken çeşitli zorluklarla karşılaşan yerel basınımızın zor şartlar altında görev yaptığını biliyorum. Buna rağmen özverili şekilde 10 yıldır kamuoyunu bilgilendirme adına görev yapan Güne Bakış ailesini kutluyorum. Güne Bakış Gazetemiz, yayına başladığı ilk günden bu yana takip ettiği çizgiyle adından söz ettiren, tarafsız ve objektif haberciliğiyle de örnek bir gazetemizdir. Tebrik ediyor, nice yıllara ulaşmanızı diliyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz