Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

Dikkat Elektrik Kesintisi

16 Haziran 2016 Perşembe, 08:45

Dikkat Elektrik Kesintisi

 

Akedaş’tan yapılan açıklamaya göre 18 Haziran Cumartesi ve 20 Haziran Pazartesi günleri bazı bölgelerde programlı elektrik kesintisi yapılacak.

Akedaş Adıyaman Bölge Müdürlüğü tarafından elektrik şebekesinde yapılacak olan çalışmalar nedeniyle bazı bölgelerde programlı elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu.

Buna göre

18 Haziran Cumartesi günü saat 07.00 ile17.00 saatleri arasında direk deplase çalışmaları nedeniyle Yunus Emre Mahallesi Şevenk Yolu( Belediye Arsalar Civarı)nda elektrik kesintisinin uygulanacağı belirtildi.

Yine aynı açıklamada, direk deplase çalışmaları nedeniyle 20 Haziran Pazartesi günü saat 17.00-13.00 saatleri arasında Mara Mahallesi TOKİ civarında, saat 13.00 ile 17.00 saatleri arasındaysa Kayalık mahallesinde programlı elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.

Elektrik kesintisinin devam ettiği sürede elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlerde çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 444 46 02 ve 186 ALO Elektrik telefon hattına başvurmaları, kesinti esnasında Bakım yapacak işletmelerin kendi çalışmaları olması durumunda Şirketimiz ile irtibatlı olmalarına, bakım esnasında gerekli güvenlik ve emniyet tedbirleri konusunda hassasiyet göstermeleri istendi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz