Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

Cemiyetten Vali Erin’e Ziyaret

02 Temmuz 2016 Cumartesi, 08:42

Cemiyetten Vali Erin’e Ziyaret

 

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Valisi Abdullah Erin’i Ziyaret Ederek Başarı Dileğinde Bulundular.

Ziyarete Adıyaman gazeteciler cemiyeti başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile bazı cemiyet üyeleri katıldı.

AGC Başkanı Zeki Dişkaya, “sayın valim, Adıyaman mutlu, huzurlu ve kendisini güvende hisseden insanların en fazla olduğu bir il. Bunda devlet yatırımlarının büyük etkisi var. Eski valimiz Mahmut Demirtaş ile yükselen hizmet çıtası yeni valimiz Abdullah Erin beyefendi ile daha da yükseğe çıkacaktır buna olan inancımız tam. Sayın valimiz gazeteciler olarak üzerimize düşen hiçbir görevden kaçmayız. Devletimizin, milletimizin emrindeyiz. Adıyaman hizmet noktasında diğer illere nazaran oldukça geride kalmış bir kent. Bu ilerlemeyi sayım valimizin öncülüğünde başarılı idarecilerimizle birlikte yapacağımıza inanıyorum. Yeni göreviniz hayırlı olsun. Başarılı olacağınızdan şüphemiz yok. Adıyaman gazeteciler cemiyet olarak bütün birimlerimiz ve yayın organlarımızla sayın valim sizin ve Adıyaman halkının hizmetindeyiz” diye konuştu.

Adıyaman valisi Abdullah Erin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Erin; “Basın mensuplarının görev ve sorumlulukları yaşadığı kente değer katmak, kurumlara yol gösterici haberler yapmak ve kente hizmet kazanımında etkin rol oynamaktır. Sizlere kapımız sonuna kadar açık. Birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Geçen günlerde bir gazetede yer alan haber nedeniyle bana küsenler, alınanlar olmuş. Benim amacım kimseyi küstürmek, kırmak veya incitmek değil. Benim sabah başlayan mesaim gece yarılarına kadar sürüyor. Bunu Adıyaman için yapıyorsam söylediğim sözler için de birilerinin kırılması doğru değil. Hepimiz birlik olup Adıyaman’ı nasıl daha yaşanır hale getiririz, nasıl daha fazla kaynak yaratabiliriz onun hesabını yapmalıyız. İnşallah basın kuruluşlarının da büyük destekleriyle bu işlerin altından kalkacak ve hizmetlerimizi vatandaşlarımızla buluşturacağız” dedi.

Güne Bakış haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz