“Büyük Milletin Ortak İmzasıdır Nevruz”

21 Mart 2015 Cumartesi, 10:29

AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın:

“Büyük Milletin Ortak İmzasıdır Nevruz”

 

AK Parti Grupbaşkanvekili Ahmet Aydın, Nevruz Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, Nevruz’un, büyük milletin ortak imzası olduğunu söyledi.

AK Parti Grupbaşkanvekili Ahmet Aydın, “Bizi biz yapan değerlerin başında gelen, birlik ve beraberliğimizi perçinleyen, etle tırnakı çelikleştiren, her nefesinde barış, kardeşlik, sevgi ve hoşgörü diyen bu büyük milletin ortak imzasıdır Nevruz. O nedenle; barış için kardeşlik için, tam anlamıyla bir milli birlik ve beraberlik için kaybedecek bir gün değil, saate bile tahammülün kalmadığı bu güzel bahar gününün tüm milletimizin geleceğine hayırlar getireceğine inancımız tamdır.” dedi.

Aydın, “Milletimizin iradesiyle bütünleşmiş, asırlık kanayan yaraları saracak olan bir Nevruz, bu toprakların havasını teneffüs eden, ideallerini ve ortak geleceğini paylaşan herkesin ortak temennisidir. Barışın ve kardeşliğin ebediyen hüküm sürdüğü, anaların gözünden yaş, evlatların göğsünden kan gelmediği bir yarını hasretle, umutla ve anaların mübarek dualarıyla karşılamak için Nevruz’u her zamankinden daha çok önemsiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, barışın, beraberliğin ve geleceğin büyük ve müreffeh Türkiye’sinin inşasına zemin olacak olan bir Nevruz dileğiyle tüm milletimizin ve Adıyamanlı hemşerilerimin Nevruz Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ederim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz