Güncel

Bir tır dolusu mobilya desteği

Elit Ofis’ten Altınşehir Anadolu Lisesine Büyük Destek

İstanbul’da faaliyet gösteren Elit Ofis Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erdem tarafından Altınşehir Özel Program ve Proje Uygulayan Anadolu Lisesi’ne yaklaşık bir tır dolusu ofis mobilyası ayni bağışı yapıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hayırsever işadamı ve Elit Ofis Mobilya San. Dış. Tic. Ldt. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erdem; “Adıyaman ilinde son yıllarda gösterdiği başarılı akademik ve proje çalışmalarıyla adından söz ettiren  Altınşehir Özel Program ve Proje Uygulayan Anadolu Lisesi’ne katkıda bulunmak bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Okul müdürü Sayın Zeynel Karataş ile yaptığımız görüşmelerde Altınşehir Anadolu Lisesinin taşımış olduğu misyon ve önüne koyduğu vizyon ile model bir okul olma yolunda mesafe kat ettiklerini gördük. Kamuoyunda Altınşehir Anadolu Lisesine gösterilen teveccüh bağışı doğru adrese yaptığımızı göstermiştir. Okul Müdürü ile iletişim halinde kalarak desteklerimizi devam ettireceğiz” dedi.

Altınşehir Özel Program ve Proje Uygulayan Anadolu Lisesi Müdürü Zeynel Karataş ise Elit Ofis Mobilya San. Dış. Tic. Ldt. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Erdem nezdinde tüm şirket çalışanlarına teşekkür ederek, “Altınşehir Anadolu Lisesinin Eğitim sistemi içinde öğrenci, öğretmen ve velilerle birlikte takım ruhu ile çalışıyoruz. Okul eğitiminin çatısı altında akademik kadro ile birlikte, fiziki alt yapı ve eğitim donatım malzemenin yeterli olması gerçekliğini görüyoruz. 2023 eğitim vizyonu çerçevesinde geleceğe şimdiden hazırlıklı olmamız gerekiyor. Değişim ve gelişimin hızına ayak uydurarak zeki ve çalışma disiplini olan öğrencilerimize ideal eğitim ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Bu anlamda okulumuza katkıda bulunan, bulunmak isteyen her kişi ve kuruma teşekkür ederiz.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu