Bir Avuç Kısa Film Yayında

29 Haziran 2015 Pazartesi, 09:50

Bir Avuç Kısa Film Yayında

 

Doğan Film yapımcılığında Talat Doğan’ın senaristliği ve yönetmenliğinde Bir Avuç Kısa filmi, festivallerden sonra görücüye çıktı.

Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’ın gazetemizde yayınlanan “Bir Avuç Olsun” hikâyesi, Doğan Film yapımcılığında Talat Doğan’ın yönetmenliğinde “Bir Avuç” olarak kısa film haline getirildi. Filim festivallerine de katılan Bir Avuç, Youtube’de görücüye çıktı.

Doğan Film tarafından yapılan, hikayesini Naif Karabatak’ın yazdığı, yönetmenliğini ve senaristliğini Talat Doğan’ın yaptığı Bir Avuç kısa filminde Özer Çitil, Yetkin Yılmaz, Mustafa Doğan, Mesut Kalaycı, Taner Kısa, Bilal Kalaycı, Ahmet Bilgin, Ertan Özel, Mahmut Yıldırım ve Mecit Yürgüç rol aldı.

14 dakikalık kısa film, bir cezaevinde geçiyor. Hapishaneden firar eden bir mahkûmla, sürekli müdürden bir avuç kadar bir talebi olan mahkûmun kaderinin kesişmesini, hasretlikleri, özlemleri ve bir avuç beklentileri konu ediniyor. Film İzlemek isteyenler Doğan Filmin Facebook sayfası ile https://www.youtube.com/watch?v=BDcWUzYiApY adresinden izleyebiliyorlar.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz