Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Başkentteki Adıyamanlılar İftarda Buluştu

19 Haziran 2017 Pazartesi, 10:16

Başkentteki Adıyamanlılar İftarda Buluştu

 

Adıyaman Belediyesi ile ADVAK tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yıl da Ankara’daki Adıyamanlıları ve Adıyaman sevdalılarını bir araya getirdi.

Adıyaman Belediyesi ile Ankara’daki Adıyamanlıları bir araya getiren Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK) tarafından Ankara’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programı bu yılda gerçekleştirildi.

Ankara’da yaşayan yüzlerce Adıyamanlıyı bir araya getiren iftar programına TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Adıyaman milletvekilleri, Adıyamanlı bürokratlar ile Adıyaman’da görev yapmış olan bürokratlar, iş adamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Adıyaman’ın barış ve huzur kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Kutlu, Adıyaman’ın daha yakından tanınması için davetlilerden komşularını ve dostlarını Adıyaman’a davet etmelerini istedi.

ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy ise yaptığı konuşmada programın gerçekleşmesine büyük katkı sunan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti.

İftar programından sonra TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın başkanlığında gerçekleştirilen ve Adıyaman’ın sorunlarının konuşulduğu toplantı düzenlendi. Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve diğer yetkililer, Adıyaman’ın sorunlarını masaya yatırdı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz