Anasayfa / Güncel / Başkanlar Kurulundan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Başkanlar Kurulundan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Başkanlar Kurulundan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

 

  1. Başkanlar Konseyi Toplantısı için Adıyaman’a gelen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve 73 cemiyet başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

19-22 Temmuz tarihler arasında Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 57. Başkanlar Konseyi Toplantısı için Adıyaman gelen Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ve 73 cemiyet başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanı Kutlu, Türkiye’nin birçok ilinden 150’ye yakın gazeteciyi Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette yaptığı konuşmada misafirlerine Adıyaman’ın sosyo-kültürel yapısı hakkında bilgi veren Başkan Kutlu, Adıyaman’ın huzur ve barış kenti olduğuna vurgu yaptı. Adıyamanlıların devletine bağlı bağlı bir millet olduğunu da sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Kutlu, “Bölgemizde kimi yerlerde yüzde 90’lara ulaşan elektrikte kayıp-kaçak oranı Adıyaman’da yüzde 7’lerde, vergi ödeme oranı ise yüzde 90’ların üstünde. Adıyamanlılar her zaman devletinin yanında olmuştur. Terörün hiçbir zaman hüküm süremediği ilimizde halkımız hizmetin en iyisine layıktır. Bu kadar güzel insanların bir arada yaşamasından dolayı da Adıyaman huzur ve barış şehri olarak nam salmıştır” diye konuştu.

Organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek sözlerini tamamlayan Başkan Kutlu’dan sonra söz alan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca ise misafirperverliğinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür etti. Karaca yaptığı konuşmada, “Türkiye Gazeteciler Federasyonu heyetimizi kabul ettiği için teşekkür ediyorum. Huzur ve barış kenti Adıyaman’da olmaktan dolayı son derece memnunuz” dedi.

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan da kendilerine her zaman destek olan Adıyaman Belediye Başkanına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından çeşitli ikramların yapıldığı gazeteciler cemiyeti başkanları ve yönetim kurulu üyeleri beraberinde getirdikleri hediyeleri Başkan Kutlu’ya takdim etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

“Ezana saygısızlık yapanlar ezanı Türkçeleştirenler”

Aydın’dan ezana saygısızlık tepkisi AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’ın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir