Güncel

Başkan Kutlu’ya Gaziantep’ten Ziyaret

Başkan Kutlu’ya Gaziantep’ten Ziyaret

 

Gaziantep TÜİK Bölge Müdürlüğü yöneticileri ve Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi yöneticileri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Gaziantep Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bölge Müdürü Dr. Ahmet Tan ile Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Yıldırım ve beraberindeki heyet, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Adıyaman’ın sosyo-ekonomik durumu hakkında görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette konuşan Gaziantep TÜİK Bölge Müdürü Dr. Ahmet Tan, Adıyaman’ın son yıllarda aldığı yatırımlarla gelişme gösteren ille arasında yer aldığını dile getirdi.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. İbrahim Yıldırım ise Adıyaman’ın kabuğunu kırmak için mücadele eden bir il olduğunu belirterek, “Adıyaman’a her geldiğimde bir şeylerin değiştiğini görüyorum. Bu ilin gelişmek için ortaya koyduğu mücadelenin kanıtıdır” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise Adıyaman’ın her alanda gelişmesi için hazırladıkları projeleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı