Son Dakika
27 Mayıs 2018 Pazar

AK Parti Heyetinden Çelikhan’a Teşekkür Ziyareti

13 Haziran 2015 Cumartesi, 09:24

AK Parti Heyetinden Çelikhan’a Teşekkür Ziyareti

 

AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat, Salih Fırat ve İl Başkanı Seyfettin Bilen Çelikhan ilçesine teşekkür ziyaretinde bulundular.

İlçe girişinde Belediye Başkanı Mustafa Bulut, AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Avcı ve çok sayıda partili tarafından karşılanan AK Parti heyeti, daha sonra AK Parti İlçe Başkanlığına geçerek burada teşkilata teşekkür ettiler. Heyet daha sonra Çelikhan’da esnafları gezerek verdikleri destekten dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler.

Çelikhan halkının her daim kendilerine gerekli desteği verdiğini belirten AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Çelikhan’ın bu seçimde de üzerine düşen görevi yerine getirdiğini ve Çelikhanlılara müteşekkir olduklarını ifade etti.

Çelikhan Belediye Başkanı Mustafa Bulut ise, Muhalefet partilerinin sanki zafer elde etmişçesine sevinmelerinin bir anlam ifade etmediğini ve AK Parti’nin yine birinci parti olduğunu söyledi.

Bulut, rehavete kapılmadan kendi öz eleştirilerini yaparak çalışmalarına devam edeceklerini de ifade ederek, AK Parti’nin bu ülkenin umudu olduğunu da sözlerine ekledi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz