Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

AK Parti Heyetinden, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

22 Haziran 2016 Çarşamba, 08:53

AK Parti Heyetinden, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

 

Adıyaman’da çeşitli temaslarda bulunan AK Parti heyeti, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Çeşitli temas, görüşme ve incelemeler yapmak üzere Adıyaman’da bulunan TBMM Başkanvekili ve AK Parti Adıyaman milletvekili Ahmet Aydın ile AK Parti Adıyaman milletvekili İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hanifi Erdem ile AK Parti’nin il ve merkez ilçe yönetimiyle birlikte, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaret öncesi belediyede bulunan çalışanlar ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden heyet daha sonra makama geçti. Burada Adıyaman Belediyesi tarafından yürütülen projeler hakkında bilgi alan heyet, il genelindeki çalışmalar ile ilgili de fikir alışverişinde bulundu.

Heyet adına konuşan ve Adıyaman milletvekilleri olarak meclis çalışmalarının olmadığı her fırsatta Adıyaman’da olmaya çalıştıklarını belirten TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman’ın ülkesine, milletine, bayrağına ve devletin bağlı insanların yaşadığı bir yer olduğunu ve kendilerinin de her daim buraya hizmet etmekten, büyük keyif duyduklarını dile getirdi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adıyaman için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi ve misafirlerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz