Güncel

“AK Parti, bir dünya partisi oldu”

AK Partimize Nice 15. Yıllara

“AK Parti, bir dünya partisi oldu”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Partinin 15. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat mesajında; “ Milletimizle el ele vererek başlanılan kutlu yürüyüşümüzde 15. Yılımızı idrak ediyoruz. 14 Ağustos 2001 tarihinden günümüze AK Parti, insana saygıyı, adaleti, insan onurunu korumayı ve halka hizmeti esas almış, Türk’ü, Kürdü, Laz’ı, Zaza’sı, Alevi’si, Sünni’si ile bütün vatandaşlarımızı kucaklayarak, büyük reformlar ve sessiz devrimler gerçekleştirmiştir.

15 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet etmeye devam etmektedir.” dedi.

Fırat, “2001’de AK Parti’nin yolunu milletimiz çizmiştir. Bu sebeple partimiz kapısını millete hiç kapatmadı. İktidarda olduğu süre boyunca, halkın refah seviyesini yükselten, Türkiye’nin imajını değiştiren ve Türkiye’ye çağ atlatan projelere imza atan AK Parti’ye, milletimizin artan teveccühüyle, her seçimde oyunu artırarak, 2023 hedeflerine milletimizle birlikte yürüyoruz. AK Parti’miz, bu yolda çok zorlu mücadelelerden geçmiştir ama yılmamıştır. Çünkü AK Partili olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır ve bu uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmakta gereklidir. AK Parti her zaman halkının yanında olmuş, hizmeti halkının ayağına getirmiştir.” Dedi.

AK Partinin artık bir dünya partisi olduğunu söyleyen Fırat, “Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin açılışında ‘Biz bir Türkiye Partisi olmaya değil, Dünya Partisi olmaya geliyoruz’ demişti. Bugün AK Parti bir Dünya Partisidir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, Dünya’da tüm mazlumların umudu olmuştur. Bu sebeple Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, başta olmak üzere AK Parti neferleri olarak gece gündüz demeden çalışıp, milletimize ve ülkemize hizmet üretmeye, topyekûn ülkemizi ileriye, daha ileriye götürme adına milletimizle omuz omuza hareket etmeye devam edeceğiz. Bizlere bu desteği veren saygıdeğer milletimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle AK Partimizin 15. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, daha nice 15. Yıllara diyorum.

Ayrıca, 15 Temmuz gecesi devletimize ve milletimize karşı, Milli irade düşmanı FETÖ Terör Örgütü hain bir darbe girişiminde bulundu. Bu eli kanlı terör örgütü, düşman ordularının dahi yapmadığını yaparak, milletin meclisi TBMM’yi bombaladı. Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın çağrıları ile darbeye geçit vermeyerek, destansı bir direniş ile tarih yazmıştır. Yaşanan süreçte, hainlere geçit vermeyerek, Milli iradesine sahip çıkan kahraman milletimize şükranlarımı sunuyor, Şehitlerimize rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu