Son Dakika
18 Temmuz 2018 Çarşamba

“AK Parti, bir dava partisidir”

16 Ağustos 2016 Salı, 08:27

AK Parti Milletvekili Fırat:

“AK Parti, bir dava partisidir”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, AK Parti’nin 15’inci Kuruluş Yıldönümü Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, “Kurulduğu günden bugüne tam anlamıyla bir Türkiye Partisi olan AK Partimiz; sözünün arkasında duran, milleti için çalışan, ülke içinde ve dışında haklarını ve itibarını koruyan ve bu anlamda çalışmalarını sürdüren ve sürdürecek bir davaya ve anlayışa baş koymuştur.” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, “Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan partimiz Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir dönüm noktasıdır. Ülkemizin dört bir köşesinde yaptığı yatırımlar ve açtığı ufuklarla ülkemizin çehresini değiştirmiştir. Kurulduğu günden bugüne tam anlamıyla bir Türkiye Partisi olan AK Partimiz; sözünün arkasında duran, milleti için çalışan, ülke içinde ve dışında haklarını ve itibarını koruyan ve bu anlamda çalışmalarını sürdüren ve sürdürecek bir davaya ve anlayışa baş koymuştur. AK Parti sevdalıları ve ülkemizin bütün vatandaşları 15 Temmuz karanlık darbe girişimi gecesi halkının iradesine sahip çıkmış Başkomutanının emriyle sokaklara koşarak halk iradesinin üstünde hiçbir güç tanımadığını fiili olarak ilan etmiştir. Fiili direnişte şehit olan tüm vatandaşlarıma Allah’tan rahmet diliyor, şükranlarımı sunuyorum. Yine fiili direnişte gazi olan milletimizin yaralanan fertlerine Allah’tan şifa diliyor, darbe gecesinden başlayarak meydanları dolduran demokrasi neferi vatandaşlarımı kutluyor teşekkür ediyorum.” Dedi.

Fırat, “Bu bağlamda parti içinde kurulduğu günden bugüne emeğini esirgemeyen, AK Partimize destek veren tüm vatandaşlara teşekkür eder, selam ve saygılarımı sunarım. 15. Yıl Dönümünün Teşkilatlarımıza ve bize desteğini artırarak devam ettiren Aziz Milletimize hayırlar getirmesini temenni eder, canı gönülden kutlarım.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz