Son Dakika
25 Mayıs 2018 Cuma

AK Parti Basınla Bir Araya Geldi

06 Haziran 2016 Pazartesi, 09:42

AK Parti Basınla Bir Araya Geldi

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, basınla tanışma toplantısı düzenledi.

Basınla tanışma toplantısına Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu ve merkez ilçe yönetimi katıldı.

Yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tanıttığı toplantının açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Erdem, “Göreve geldiğimiz günden beri bir araya gelmeyi arzu ettiğimiz arkadaşlarımızla bugün burada olmak bizleri mutlu etmiştir. Mesai arkadaşlarımız olan basın mensubu kardeşlerimizi yakından tanımak ve tanışmak istedik. Adıyaman’a hizmet etmek noktasında, Adıyaman’ın daha yaşanılır bir kent olma noktasında hep beraber çalışmak için ‘Bismillah’ dedik. Bu noktada inancımız tam, inancının da beraberinde başarıyı getireceğini inanıyoruz.

Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu, kenetlenmenin en fazla olması gereken bir dönemdeyiz. 22 Mayıs tarihinde yapılan partimizin olağan üstü kongresinde Genel Başkan ve Başbakan seçilen eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın partimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ise, toplantının düzenlenmesinden dolayı Merkez İlçe Yönetimine teşekkür etti.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: