Güncel

Adıyamanlılardan Milletvekili Fırat’a Ziyaret

Adıyamanlılardan Milletvekili Fırat’a Ziyaret

 

Ankara Adıyamanlılar Vakfı ve Sağlık-Sen Adıyaman İl temsilciliği tarafından AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat’ı ziyaret etti.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, milletvekili seçildikten sonra Ankara’da hayırlı olsun ziyaretleri almaya devam ederken, bu defa konukları sendika ve dernek temsilcileri oldu. Sağlık- Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu ve Ankara Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hacı Bülent Elçi, Milletvekili İbrahim Halil Fırat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek Milletvekili Fırat’ın mecliste Adıyaman’ı ve Adıyaman halkını en iyi şekilde temsil edeceğine inandıklarını belirtti. ‘Hayırlı olsun’ ziyaretlerinde bulunduklarını ifade eden Milletvekili Fırat Sağlık- Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu, “26. dönem Milletvekilimiz İbrahim Halil Fırat’a görevinde muvaffakiyetler diliyoruz. İnşallah en güzel şekilde ilimizi temsil edecektir” diye konuştu. Daha sonra konuşan Ankara Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hacı Bülent Elçi ise, “Vekilimiz İbrahim Halil Fırat’a başarılar diliyoruz. Kendisini bizi konuk ettiği için teşekkür ediyoruz. İnşallah hizmet noktasında tam verimlilikle gururumuz olacaktır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sağlık- Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu ve Ankara Adıyamanlılar Derneği Başkanı Hacı Bülent Elçi beyefendiye ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Güzel temennilerine karşılık vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. İnşallah Adıyaman’ımıza ve Adıyaman’ımızın güzel insanına layık olmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı