Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Adıyamanlı Gazetecilerden Demirtaş’a Ziyaret

24 Haziran 2016 Cuma, 09:50

Adıyamanlı Gazetecilerden Demirtaş’a  Ziyaret

 

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve Adıyaman’da görev yapan gazeteciler Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Adıyaman’da yaklaşık 4 yıl boyunca görev yapan ve gazetecilerle iyi ilişkiler içerisinde olan Adana Valisi Mahmut Demirtaş’a, Adıyaman’da görev yapan gazeteciler ziyaret etti. Adıyaman’dan gelen gazetecilerle yakından ilgilenen Vali Mahmut Demirtaş, gazeteciler ile Adıyaman üzerine sohbet etti.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Vali Mahmut Demirtaş’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Adana’da da görevini en iyi şekilde yapacağına inandığını belirtti.

Vali Mahmut Demirtaş’ın 4 yıllık görev süresince Adıyaman’da başarılı projelere imza attığının altını çizen AGAD Başkanı İbrahim Aslan, basın mensuplarıyla daima sıcak ilişkiler kurması ve Adıyaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti.

Adana Valisi Mahmut Demirtaş ise, Adıyaman’da görev yaptığı süre içerisinde mesai yaptığı gazetecileri Adana’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Vali Demirtaş, Adıyaman’da görev yapan gazeteciler ile iyi ve samimi ilişkiler kurduklarını, hizmet ve eksiklikler konusunda gazetecilerin kamuoyunu aydınlatma görevini en iyi şekilde yerine getirdiğini belirterek, tüm gazetecileri teşekkür etti.

Adıyaman’ın kendisi için ayrı yere sahip olduğunu kaydeden Demirtaş, “Adıyaman benim vali olarak görev yaptığım ilk yer ve benim ilk göz ağrım. Bunun yanında Adıyamanlıların samimi ve halisane kişilikleri beni ziyadesiyle mutlu ediyor. Tüm Adıyamanlı hemşerilerime selam ve sevgilerimi gönderiyorum. Toplumun aynası olan gazeteci arkadaşlarımızın beni burada ziyaret etmesinden dolayı da ayrıca mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi.

Valilik ziyaretinin sonunda hatıra fotoğrafı çekildi. Daha sonra Vali Mahmut Demirtaş, Adıyaman’dan gelen gazetecileri iftar yemeğinde ağırladı. Ziyaret ve iftar yemeğine Çukurova Gazeteciler Cemiyet Başkanı Cafer Esendemir’de eşlik etti.

 

 

Azetecilerden Çgc’ye Ziyaret

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve Genel Sekreter M. Ömer Üney’le sohbet eden Aslan ve gazeteciler, Adıyaman’dan Adana’ya atanan Vali Mahmut Demirtaş’ın Adana için bir şans olduğunu vurguladı.

Vali Demirtaş’ı da ziyaret edeceklerini ifade eden İbrahim Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adanalı gazetecilere sıcak yaz günlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

Gazeteciliğin tüm dünyada her geçen gün daha çok önem kazandığını ifade eden Aslan, halkın haber alma hakkını gözeten gazeteciliğe gereken önemin verilmesini diledi.

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de ziyaretleri için AGAD Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Adıyamanlı gazeteciler, görüşmenin ardından ÇGC binasını gezdi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz