Adıyaman’a Hizmetin En İyisi Gelmeli

28 Mayıs 2016 Cumartesi, 10:24

Adıyaman Heyetinden Ankara Ziyaretleri

Adıyaman’a Hizmetin En İyisi Gelmeli

 

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve Milletvekili Salih Fırat’la birlikte, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’yı makamında ziyaret etti.  Adıyaman’da devam eden projelerin hızlandırılması için Adıyaman heyeti DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz’i de ziyaret etti.

Adıyaman’da devam eden bazı yatırım projelerinin daha etkin ve hızlı yürütülerek vatandaşın hizmetine bir an önce sunulması amacıyla gerçekleştirilen ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunularak, yatırımlar ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdi.

Bakanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Mahmut Demirtaş, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve Salih Fırat, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Adıyaman’da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının devam eden proje ve yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi.

Adıyaman’da devam eden projeler ve planlanan yatırımların konuşulduğu ziyarette, birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman’a hizmetin en iyisini sunmanın gayreti içerisinde olunduğu ifade edildi.

ADIYAMAN HEYETİNDEN DSİ GENEL MÜDÜRÜ DİNİZ’E ZİYARETAile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’yı ziyaretinin ardından Vali Mahmut Demirtaş, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve Milletvekili Salih Fırat, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u makamında ziyaret etti.

 

 DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz’e ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili

Adıyaman’da devam eden projelerin hızlandırılması için Adıyaman heyeti DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz’i ziyaret etti.

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve Milletvekili Salih Fırat’la birlikte DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz’i ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, DSİ Genel Müdürlüğünce Adıyaman’da yürütülen çalışmalar ile devam eden önemli sulama projeleri ve barajlar hakkında görüş alışverişinde bulunularak, yeni projelerin hayata geçirilmesi noktasında  istişarelerde bulunuldu.

Vali Mahmut Demirtaş ve Adıyaman Milletvekilleri, birlik ve beraberlik içerisinde Adıyaman’a hizmetin en iyisini sunmanın gayreti içerisinde olduklarını dile getirerek, tarım kenti Adıyaman’da devam eden önemli sulama projelerine verdiği destekten ötürü DSİ Genel Müdürü Ali Rıza Diniz’e teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz