Güncel

“Adıyaman’a Dair Hayallerim Var”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı H.Yusuf Durmuş

“Adıyaman’a Dair Hayallerim Var”

 

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı H.Yusuf Durmuş, aday adaylığını, seçim sürecini ve hedeflerini, Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’a anlattı.

“Herkes yaşadığı yere, topluma bir değer katmak ister. Ancak herkes bu çabayı gösterirken, kendi ufku ölçüsünde, eğitimi ölçüsünde, bilgi ve birikimi ölçüsünde, hatta dünya görüşü, bakış açısı ölçüsünde yapabilir.

Siyaset insana hizmet etmede önemli bir yol olduğu için siyasete girdim. Yaşadığımız topluma bir borcum olduğunu düşünüyorum. Elbette herkesin yaşadığı topluma bir borcu var ve herkes bu borcu farklı çabayla ödemek ister. Ben de siyaseti, doğup büyüdüğüm, ferdi olmakla gurur duyduğum, içinde yaşadığım ve çocuklarımın da yaşamasını istediğim bu eşsiz şehrin bir adım ileri gidebilmesi için tercih ettim.

Adıyaman, sanayi, tarım, turizm, kentleşme ve ulaşım gibi verilerde, potansiyelini verimli kullanamadığı için bir teknik bakış açısının, mühendis elinin bu kente dokunması gerektiğini düşünüyorum. Eğer bu şehirde eksiklerin çokluğu dikkat çekiyorsa, bu şehrin teknik bir bakış açısına da ihtiyacı var demektir.”

Sayfa 7’de…

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu