Güncel

Aday Adayı Orman’dan Gazetemize Ziyaret

Aday Adayı Orman’dan Gazetemize Ziyaret

 

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel seçimlerinde AK Parti’den Aday Adayı olan Feyzullah Orman, gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Genel Yayın Yönetmenimiz Naif Karabatak’la bir süre sohbet etti.

Bilgi ve birikimini Adıyaman ve Adıyamanlılar için harcamak istediğini söyleyen Feyzullah Orman, “Tüm arzumuz ve çabamız Adıyaman’ın, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olması yönünde.” dedi. Aday Adayı Feyzullah Orman, gazetecilik ve bankacılığın yanı sıra yurt dışında petrokimya ürünleri ve yağ emici ürünler gibi çevreye duyarlı şirketlerde ve yerli seramik ürünlerin satış biriminde uluslar arası alanda uzun süreli olarak çalıştı.

12 Ocak1974 tarihinde, Kâhta ilçesinin Hiniç (Adalı) köyünde doğan Feyzullah Orman ilköğrenimini köyünde, orta öğrenimini Kâhta İmam Hatip Lisesi’nden mezun olarak bitirdi. Lisans eğitimini ise, International Islamic University, Malaysia (Uluslararası İslam Üniversitesi, Malezya)’da, Kitle İletişimi bölümünü bitirerek tamamladı. Halen, Sabahattin Zaim Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü’de Uluslararası Finans ve Katılım Bankacılığı konulu yüksek lisans programına devam ediyor.

Feyzullah Orman, farklı yerleşim yeri ve ülkelerde tamamladığı öğrenim hayatının kendisine kazandırdığı birikimlerle artık Adıyaman’a yeni bir ufuk kazandırmak istiyor.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu