Son Dakika
20 Temmuz 2018 Cuma

“7 Haziran Genel Seçimi Değil, Kader Seçimi”

06 Haziran 2015 Cumartesi, 09:36

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen;

“7 Haziran Genel Seçimi Değil,  Kader Seçimi”

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, seçim öncesi bir basın açıklaması yaparak, çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini ifade etti.

Halkın iradesini hiçe sayanları ve tek partili zihniyeti milletin çok iyi bildiğini ifade eden Adıyaman AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, “Geçmişte askeri vesayet ile bu ülkeyi yönetmeye çalıştılar. Geçmişte darbe yapmaya çalıştılar. Tankla, tüfekle, kılıçla değil bürokrasiyle bunu yapmaya çalıştılar.  Medyayla bunu yapmaya çalıştılar. Gezide bunu gördük, partimizi kapatmaya çalıştılar. O da yetmedi 17 Aralık operasyonunda paralel çeteyle bir olup bir daha sahneye çıktılar ve bu milletin iradesini gasp etmeye çalıştılar. Bu millet kimin bu ülkeye ne verdiğini çok iyi biliyor. AK Parti iktidarı öncesini gittiğimizde Türkiye memurunun, işçisinin maaşını ödeyemeyecek duruma gelmişti. IMF Kapılarında kırk kuruş almak için kırk takla atarlardı. Ülkede güven, istikrar, huzur kalmamıştı. Barış yoktu, çözüm yoktu ve ülkede maalesef para yoktu. Ogün başta bulunan koalisyon hükümeti ben memurumun maaşını ödeyemiyorum dedi ve erken seçim kararı aldı. O günlerde aziz milletimize o sıkıntıları yaşatanlar, ülkeyi yönetemeyenler kusura kalmasınlar bugün bu ülkeyi yeniden yönetmeye talip olamazlar. O nedenle bu millet onları bir daha iktidara taşımadı ve böyle giderse de taşımayacaktır. AK Parti hükümetinin gelmesiyle birlikte hortumlar kesildi ve şimdilerde hazinemiz doldu. Buna göz diken ve milletin iradesini hiçe sayan bir zihniyete sahip CHP şimdi gözünü bu hazineye dikti ve bol keseden sallamaya başladı. Eskiden bizimkiler diye bir dizi vardı orada Cemil diye biri vardı ve her şeye benim adım Cemil ben yaparım diyordu. Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’da çıkmış benim adım Kemal ben yaparım diyor. Ben buradan Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum, ufak atta civcivler yesin, artık bu milletin bu laflara karnı tok, bu millet yutmaz bu numaraları. SSK Genel müdürüyken bir kurumu yönetemedi, zarara uğrattı. Bir kurumu yönetemedi şimdi bu ülkeyi yönetmeye talip. Bu millet bunun neyine güvensin” dedi.

İl Başkanı Bilen; “Onların iktidar olmak gibi bir düşüncesi yok.  Onların tek derdi oturdukları koltuktan kalkmamak. CHP bu milleti 70 sente muhtaç etti. Gazyağı, şeker, yağ, benzin, mazot kuyrukları vardı. Bunları ne çabuk unuttular. Vatandaş bırakın sağlık alanında hizmet etmeyi, ambulansa koyacak benzini yoktu. HDP ise ben iktidara gelirsem zorunlu din dersini kaldırırım diyor. Diyanet işleri başkanlığını kaldırırım diyor. Ben buradan CHP ve HDP’ye bir kez daha sesleniyorum, düşün artık milletin yakasından, çekin elinizi milletin dini inancından.  Bu milletin değerleriyle oynamayın. Bu millet size öyle bir tokat atacak ki kendinize gelemeyeceksiniz inşallah.  Oysa aziz milletimiz için ben hizmetkârım diyen, milletin değerleriyle barışık, millet adına siyaset yapan, milletin istikametinden şaşmadan yol haritasını belirleyen tek parti AK Partidir. Bu millet Akı’da görüyor, Karayı da Biz bölgesel ayrımcılık yapmayacağız, etnik ayrımcılık yapmayacağız. Ülkemizin her köşesi, her bir ferdi bizim için çok değerlidir. Seçime az bir zaman kaldı bizler elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz, halkımızın ziyaret ediyoruz ama bu yeterli değil sizlere de büyük görev düşmekte sizlerde ulaşabildiğiniz herkesten destek ve dua isteyeceksiniz. Elimizi vicdanımıza koyalım bu millete kim faydalı ise ona deste olalım. CHP’nin bir milletvekili çıkarmasının ne faydası olacak. Millete hizmeti amaç edinmedikten sonra neye yarar” diye konuştu.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz