Anasayfa / Güncel / 3 genç mağaradan canlı çıkamadı
KÜP ŞELALERİ'NDE ÖLEN GENÇLERİN CENAZELERİ ALINDI 3 GENCİN CENAZESİ TOPRAĞA VERİLMEK ÜZERE MEMLEKETLERİ ADIYAMAN'A GÖNDERİLDİ

3 genç mağaradan canlı çıkamadı

Adana’da vefat eden gençler memleketinde getirildi

3 genç mağaradan canlı çıkamadı

 

Adana’nın Aladağ ilçesinde Küp Şelaleri’nde boğularak hayatını kaybeden 3 gencin cenazeleri yakınları tarafından alındı. Cenazelerin alındığı sırada gençlerin yakınları sinir krizleri geçirdi.

Önceki gün Aladağ ilçesi Küp Şelaleri’nde meydana gelen olayda 1’i kadın 6 kişi, su dolu mağaraya girdi. Bir süre sonra mağaraya girenlerden 3’ü dönerken Osman Turgut (26), Savaş Turgut (20) ile Şevval Korkmaz (16) geri dönmedi. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen AFAD ekipleri ve dalgıç polisleri mağarada yaptıkları çalışmanın ardından 3 kişinin cansız bedenine ulaştı.

Otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu morguna getirilen cenazeler aileler tarafından teslim alındı. Cenazeler araçlara konulurken gençlerin yakınları sinir krizleri geçirdi. Aile yakınlarından biri, daha önce de böyle olaylar meydana geldiğini ve hiçbir tedbir alınmadığını öne sürerek tepki gösterdi.

Cenazeler defnedilmek üzere memleketleri Adıyaman’ın Besni ilçesine getirildi.

Bu Habere de Bakın

Nemrut’a teleferikle çıkılacak

Gaziantepli MHP’li vekilin Adıyaman atağı meyve vermeye başladı MHP Gaziantep Milletvekilimiz sayın Ali Muhittin Taşdoğan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir