Güncel

“2015 yeni hizmetlerin yılı olacak”

Belediye Başkanı Kutlu’dan Yeni Yıl Mesajı

“2015 yeni hizmetlerin yılı olacak”

 

Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. “Kıymetli hemşerilerim” diye başladığı mesajında, “2015 yılında ilimizde eksikliğini hissettiğimiz yeni hizmetler ve mevcut hizmetlerinde geliştirildiği bir yıl olacağını düşünüyorum” dedi.

Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu, yeni yıl mesajında, “Acısı tatlısı, sevinci üzüntüsü ile bir yılı daha geride bıraktık. 2014 yılının yeni başlangıçların yaşandığı bir yıl olduğunu düşünüyorum. İmkanlar ölçüsünde tüm gayretimizi ve çabamızı değerli vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verebilmek ve kentimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için harcadık. Gelecekte daha modern ve arzu edilen bir şehir kimliği oluşturabilmek için elbette öncelikle bazı değişiklikler ve yeni planlar yapmak gerekiyor. Hizmette önce bir zihniyet değişikliğinden yola çıkıp kaynakları daha etkin bir şekilde kullanarak daha sağlıklı bir çalışma yapılabileceğini düşünüyorum.  İşte bu açıdan bakıldığında önümüzdeki 2015 yılının daha verimli geçeceğini belirtmek isterim.” dedi.

Kutlu, “Yeni yıllar, hayatın içerisinde her alanda yeni  umutların hayallerin, hedeflerin ideallerin  tazelendiği  başlangıçlardır. Yeni bir yıla girerken duamız ve temennimiz elbette tüm insanlık için barış, huzur ve kardeşlik duygularının daha yoğun olması içindir. Özellikle Müslüman coğrafyasında yaşanan acıların son bulması en büyük temennimizdir.  Yeni yıl insanlık, demokrasi, sağlık, mutluluk adına daha fazla adım attığımız bir yıl olsun.  Her geçen gün hızla büyüyen  ve her alanda bir istikrar yakalayan ülkemizin daha güçlü bir Türkiye hedefine doğru ilerlediğini görmekteyiz. İşte güzel ilimiz Adıyaman’da ülkemize uyumlu bir değişim ve dönüşümün içine girmiştir. 2015 yılında ilimizde eksikliğini hissettiğimiz yeni hizmetler ve mevcut hizmetlerinde geliştirildiği bir yıl olacağını düşünüyorum.  Geride bıraktığımız yıl içerisinde yaptığımız çalışmalar sistemli bir şekilde kendisini yeni yılda gösterecektir.” dedi.

Belediye Başkanı Kutlu, “2015 yılında ilimizde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada huzur ve kardeşliğimizi koruyarak daha da pekiştirmeliyiz. İlimizin her alanda gelişim sağlaması için daha fazla katkı verip ortak akılla hareket etmeliyiz.  Bu duygu ve düşüncelerle 2015 yılının ve bundan sonraki yılların tüm hemşerilerime sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini yüce Allah’tan temenni ederim.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi                                                         

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu