Gölbaşı

Üniversitenin Apart Daireleri Hizmete Girdi

Üniversitenin Apart Daireleri Hizmete Girdi

 

Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksekokulu’nda bulunan apart daireler, üniversite çalışanları başta olmak üzere vatandaşların hizmetine sunuldu.

ÜNİVERSİTENİN APART DAİRELERE HİZMETİ GİRDİGölbaşı Meslek Yüksekokulu yerleşkesinde bulunan göller, ormanlar, doğal sazlıklar, kuş gözlem evleri, doğa parkı ve dağlık yamaçlarla çevrili eşsiz güzellikteki 1+1 apart daireler, Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’nün talimatları ile Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı uygulamalı eğitimler kapsamında konaklama hizmetine açıldı.

Tesisler mücavir alanlarda doğa sporları, gölde olta ile Göksu Çayı’nda ise serpme ile balık avlaması yapılabiliyor. Yürüme mesafesindeki balık restoranları ve çiftliklerine yaya olarak gidilebiliyor. Yerleşke içerisinde orman ve gölün birleştiği noktada kır kahvaltısı, mangal keyfi ve piknik yapılabilmekte, çocuklar trafikten uzak bisiklet ve kay-kay kullanabilmekte, doğal çim futbol, voleybol ve basketbol sahaları ve arzu edildiğinde hobi bahçeleri uygulamasına gidilebilecek alanlar kullanılabiliyor.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı