Son Dakika
26 Mayıs 2018 Cumartesi

Türk Eğitim Sen’den Veda Yemeği

23 Eylül 2016 Cuma, 10:04

 Türk Eğitim Sen’den Veda Yemeği

 

Gölbaşı Türk Eğitim Sen 2002 yılından beri Gölbaşı’nda  görev yapan aynı zamanda 7 yıldan beri Gölbaşı Türk Eğitim Sen ilçe başkanlığını yürüten Maksut Büyük onuruna veda yemeği düzenlendi.

Gecede konuşma yapan Adıyaman Türk Eğitim Sen Başkanı Şemsettin Ağar, “Gölbaşı Sayın Başkanımıza çok alışmıştı. Bu bir veda yemeği değil, bunu bir vefa yemeği olarak görüyorum. Maksut Başkanımızın yolu açık olsun ama gidiş yolunuz kadar, dönüş yolunuz da açık olsun. Sık sık Adıyaman’a gelirseniz memnun oluruz. Sayın Başkanımız döneminde çok önemli çalışmalar yapıldı. Görevi devraldığı günden beri üye sayımızı arttırdı. Her türlü olumsuzluğa rağmen hep bir önceki dönem den ileri gitti üye sayımızda düşüş yaşanmadı. Maksut Başkanımıza yaptığı güzel hizmetlerden dolayı sendikamız adına takdir belgesi ve plaket takdim edeceğiz” dedi.

Maksut Büyük ise yaptığı veda konuşmasında, şöyle konuştu:

“Hepimiz aziz vatanımıza, yüce milletimize hizmet etmek için bu görevlerdeyiz. Görev yaptığımız süre zarfında geriye dönüp baktığımızda pişman olacağımız şeyler yapmamışsak ve iyi itibarlarla ayrılabilmişsek ne mutlu bizlere. Gölbaşı Türk Eğitim Sen olarak iyi bir ekip çalışması sergiledik şahsım ve arkadaşlarıma sizler sevgi, saygı ve yakınlık gösterdiniz. Değer verdiniz, güvendiniz, destek oldunuz. Şimdi ailevi sebeplerle aranızdan ayrılsam da her zaman Gölbaşı ile irtibat halinde olacağım yani sizlerle gönül bağım daim olacak İnşa Allah”

Maksut Büyükten boşalan ilçe temsilciliğine ise Mahmut Yetişgen atandı.(PHA)

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
%d blogcu bunu beğendi: