“Terör, asla emeline ulaşamayacak”

18 Mayıs 2017 Perşembe, 17:46

Belediye Başkanı Kutlu’dan Başsağlığı Mesajı

“Terör, asla emeline ulaşamayacak”

 

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Şırnak’ta terör örgütü PKK tarafından yapılan saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Gölbaşılı Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan için başsağlığı mesajı yayımladı.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Şırnak’ın Görmeç üs bölgesine uzun namlulu silahlar ve roketlerle saldıran terör örgütü PKK mensuplarınca ağır yaralanan ve tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesinde önceki gün şehit olan Gölbaşılı Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan için bir başsağlığı mesajı yayımladı.

“Milletimizin başı sağ olsun” diyerek sözlerine başlayan Başkan Kutlu, evli ve 3 çocuk babası olan Uzman Çavuş Vuruşkan’ın baba evine düşen ateşin tüm Türkiye’yi sardığını dile getirdi.

Başkan Kutlu mesajında şunları dile getirdi: “Bu topraklardaki birlik ve bütünlüğe kast etmek için bir birleriyle yarışan eli kanlı terör örgütleri hiçbir zaman o kirli emellerine ulaşamayacaklardır. Dış mihrakların piyonu haline gelen bazı taşeron örgütlerin bu ülke üzerindeki oyunlarını bozmak için canı pahasına mücadele eden askerimiz ve polisimiz terör örgütüne darbe üstüne darbe vurmaya devam ediyor. Tıpkı binlerce kahramanımız gibi önceki gün Gölbaşı hemşerimiz Tankçı Uzman Çavuş Musa Vuruşkan’da ülkesi, bayrağı ve milleti uğruna şehit düştü. Şırnak’ın Görmeç üs bölgesine terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından yapılan saldırıda ağır yaralanarak hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Musa kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum.”

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz