Gölbaşı

Siyer-i Nebi Yarışmasında Gölbaşı 1. Oldu

Siyer-i Nebi Yarışmasında Gölbaşı 1. Oldu

 

Anadolu Gençlik Derneği´nin düzenlediği Efendimizin İzinde Siyer-i Nebi Yarışması´nda Gölbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi ilçe birincisi oldu.

Düzenlenen yarışmada Gölbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Sena Ekinci ilçede 1. ,İlde 14. Oldu. Aynı okuldan  Merve Olcay 2., Merve Öksüz 4. Funda Süzen 8. ve Elifnur Alkan 9. Oldu.

Gölbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Recep Akbaşlı ödül töreninde yaptığı konuşmada,  şunları kaydetti:

“Kızlarımızın kendilerine özgüvenlerinin artması ve ilerideki başarılara daha emin adımlarla yürümesi maksadıyla böyle bir ödül töreni düzenlemeyi uygun bulduk.  Ben öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Şube Müdürlerimize, İmam Hatipler Derneği Başkanımıza ve Yönetim kurulu üyemize çok teşekkür ediyorum saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum”

Siyer-i Nebi Yarışması’nda ilçe birincisi olan Sena Ekinci İmam Hatip liseleri derneği tarafından Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde tablet bilgisayar ile ödüllendirildi. Dereceye giren diğer öğrenciler ise eşarp ve kitap verilerek ödüllendirildi.

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Özduman ise “Sizleri yetiştirmeye vesile olan öğretmenlerimize ve bu işe organize eden derneğimize yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. (BHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu