Son Dakika
23 Temmuz 2018 Pazartesi

Minik öğrencilerin okul heyecanı

19 Eylül 2014 Cuma, 07:00

Minik öğrencilerin okul heyecanı

Gölbaşı ilçesinde Narçiçeği Anaokulunda yeni başlayan minik öğrenciler için ilk ders zili çaldı.

Gölbaşı ilçesinde 2014/2015 eğitim öğretim yılında Narçiçeği anaokulunda yeni başlayan minik öğrenciler ilk günün heyecanı ile anne ve babalarından ayrılamadılar. Okula uyum programı ile anne ve babaları ile okula giden minikler okulun ilk günlerinde ailelerinden ayrılmak istemediler. Narçiçeği anaokuluna kayıt yaptıran velilerden Adnan ve Arzu Akcan Çifti kızı Ece’nin ilk gün stresi yaşamadığını belirterek okula uyum programının ne kadar yararlı olduğunu söyledi. Küçük Ece ise, okula başladığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Narçiçeği Anaokulundan Anlamlı Yardım

Gölbaşı İlçesi, Gölbaşı Nar Çiçeği Anaokulu, Yukarı Nasırlı Köyü İlkokulu anasınıfı öğrencilerine boya kalemleri ve temizlik malzemeleri ile okul araç gereçleri yardımında bulundu.

Yukarı Nasırlı Köyü İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Burcu Tüy, Narçiçeği Anaokulu Müdürü Nevzat Yücel’e yapmış oldukları bu malzemeler için teşekkür ederek, köy şartların da okul öncesinde malzeme sıkıntısı yaşadıklarını, köylülerin imkanlarının kısıtlı olduğunu yeterli ve kaliteli okul öncesi malzemelerini alamadıklarını, bu malzemeler sayesinde öğrencilerin okula daha iyi motive olduklarını söyledi.(İHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz