Gölbaşı

Gölfest, Hande Yener Konseriyle Sona Erdi

Gölfest, Hande Yener Konseriyle Sona Erdi

Gölbaşı ilçesinde düzenlenen Tarım, Kültür, Sanat, Turizm, Eğitim, Spor ve Yardımlaşma Festivali (GÖLFEST) Hande Yener konseriyle sona erdi.

Gölbaşı Kaymakamlığı ve Gölbaşı Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 17.si düzenlenen GÖLFEST’in finaline Hande Yener konseri damgasını vurdu. İlçe stadyumunda gerçekleşen konsere ilçe halkı büyük ilgi gösterdi. Yaklaşık 10 bin kişinin izlediği konserde ünlü sanatçı hareketli ve duygusal parçaları ile konseri izlemeye gelenleri mest etti.

Konseri vatandaşların arasında izleyen Gölbaşı Kaymakamı Ali Edip Budan ile Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, konser arasında sanatçı Hande Yener tarafından sahneye davet edildi. Kaymakam Budan ile Belediye Başkanı Özdemir, sanatçı Hande Yener’e Gölbaşı’nın simgesi olan kuru peygamber üzümü plaketini verdi. Kısa bir konuşma yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir,  “Bu yıl on yedincisini düzenlediğimiz üzüm festivali coşkuyla geçiyor. İşte 10 bin hemşerimiz burada adeta tek yürek, tek ses olmuş ve etkinliğimize iştirak etmişlerdir. Her zaman ifade ettiğimiz gibi değerli hemşerilerimize böylesine güzel programları hazırlamak bizler için onurdur” dedi.

Kaymakam Ali Edip Budan ise, “İlçemiz ekonomisine canlılık katacak bu tür organizasyonlarımız bundan sonraki yıllarda ’da devam edecektir” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu