Gölbaşı

Gölbaşı Kaymakamı Göreve Başladı

Gölbaşı Kaymakamı Göreve Başladı

 

Gölbaşı ilçesinde Kaymakam Ali Edip Budan’ın AK Parti‘den milletvekilliği aday adaylığı için görevden ayrılmasının ardından boşalan Kaymakamlığa vekaleten Suat Hatam atandı.

İçişleri Bakanlığı’nın 12 Şubat 2015 tarihli onayı ile Gölbaşı ilçesine Kaymakam Vekili olarak atanan Suat Hatam “Gölbaşı halkına en iyi şekilde hizmet etmek için çaba göstereceğim. Bundan sonra Gölbaşı ilçesinin daha da gelişmesi için elimden geleni yapmaya çalışacağım” dedi.

Gölbaşı Kaymakamlığı’na atanan Suat Hatam 15 Haziran 1988 tarihinde Samsun’un Çarşamba ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Samsun’da tamamladı. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni kazandı. 2009 yılında mezun oldu ve aynı yıl aynı bölümde yüksek lisans eğitimine başladı. 2012 yılında yüksek lisansını tamamlayan Kaymakam Hatan, 2012 yılında Kaymakam adayı olarak Ordu Valiliği’nde göreve başladı. 2013-2014 yılları arasında İngiltere’nin Liverpool şehrinde 1 yıl süre ile dil ve meslek eğitimi aldı. Kaymakam Hatan İngilizce biliyor.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu