Gölbaşı

Bilen, Gölbaşı AK Parti Teşkilatını Ziyaret Etti

Bilen, Gölbaşı AK Parti Teşkilatını Ziyaret Etti

 

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret ettiler.

Adıyaman AK Parti İl Başkanı Seyfettin Bilen’i İlçe Başkanı Nizami Yancar, ilçe teşkilatı, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Belediye meclis üyeleri, kadın kolları yönetim kurulu, il encümenleri, belde belediye başkanları ve partililer karşıladı. AK Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Nizami Yancar yaptığı konuşmada “Haziran ayında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 57 ile ilçemizde gücümüzü kanıtladık bizim ilçe teşkilatı olarak hedefimiz yüzde 67 ile CHP ve MHP ‘nin en güçlü olduğu ilçede üstelik Adıyaman’ın ilçeleri arasında bu iki partinin en güçlü olduğu ilçede biz bu başarıyı ilçe teşkilatımız, belediye başkanımız ve kadın kollarımız ile birlikte bunu başarıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise yaptığı konuşmada “Biz Gölbaşı ilçesi olarak yaptığımız ve yapacağımız yatırım ve hizmetlerimizde desteklerinizi bekliyoruz. İl teşkilatımız ve ilçe teşkilatımız ile birlikte bir bütün olarak halkımıza hizmetin en güzelini sunmak için Belde Belediye Başkanlarımız, ilçe teşkilatımız ile birlikte var gücümüz ile çalışıyoruz sizin de bize desteğinizi arttırarak devam etmenizi bekliyoruz” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, “Girdiği bütün seçimler de, başarıyla çıkan başkanımıza ve geçmişte görev yapan arkadaşlarımıza hepsine teşekkür ederim. Hakikaten organizeli bir şekilde birbiriyle uyumlu olan girdiği her seçimde başarıyla çıkan bir teşkilat yapımız var. Ben bu şekilde devraldım tabi bu benim işimi zorluyor. Bizde devraldığımız noktadan daha ileri taşıyacağız. Hem misyon olarak, hem vizyon olarak, hem de seçim sonundaki başarı olarak, daha iyisini yapmak gayesi olarak çalışacağız. Bu şekilde yerel bir teşkilat kuracağız. Evvela genel merkezimizin belirlemiş olduğu vizyon çerçevesinde siyaset yapacağız. Bizim evvela önümüzde 6 ay sonra bir seçim olacak. Şu anda seçim çalışmaları içerisindeyiz sayılırız” dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu