Gölbaşı

AK Parti Koordinatöründen Gölbaşı’na Ziyaret

AK Parti Koordinatöründen Gölbaşı’na Ziyaret

Gölbaşı ilçesine AK Parti Koordinatörü ve ayrıca Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığında gerçekleşen toplantıya AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Fırat, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, AK Parti Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami Yancar, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, belde belediye başkanları ve AK Parti ilçe teşkilatı katıldı. Toplantı İlçe Başkanı Nizami Yancar’ın açılış konuşmasıyla başladı. Nizami Yancar yaptığı konuşmasında düzenlenen toplantının amacının “Önümüzdeki ay yapılacak olan kongremizden dolayı ilçemize gelen Adana Milletvekilimiz ve il koordinatörümüz ve milletvekilimiz Salih Fırat ile İl başkanımız İbrahim Fırat ve ilçe teşkilatımız ile birlikte fikir alış verişinde bulunacağız” dedi.

Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman İl Başkanı İbrahim Fırat, “Adana milletvekilimiz Fatoş Gürkan ile birlikte bu yıl yapılacak olan kongrelerden dolayı ilçe teşkilatlarımızla istişare yapmak istedik bu ziyaretimizin amacı’ da teşkilatlarımızla istişareler yapmaktır” dedi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise konuşmasında, “Biz Gölbaşı ilçesi olarak yaptığımız ve yapacağımız yatırım ve hizmetlerimizde desteklerinizi bekliyoruz ve ayrıca devlet hastanemizin durumu’ da malum halkımıza gereken hizmeti en güzel şekilde vermemiz için yapılması gereken uygulamaların bir an önce hayata geçirilmesi için yardımlarınızı bekliyoruz “dedi.(İHA)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu