Gölbaşı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Taşıma Toplantısı Yapıldı

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılı taşıma toplantısı Belediye Konferans Salonunda yapıldı.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Şube Müdürleri Müslüm Ayaz ve Abdullah Doğan, İlçe Jandarma Trafik görevlileri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik şubede görevli polis memurları ve taşıma şoförleri katıldı.

Toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir taşımalı eğitim kapsamında taşınan öğrencilerimizin can güvenliğinin bizim için öncelikli olduğunu vurgulayarak, trafik kurallarına mutlaka uymamız gerektiğin belirtti.

Taşımadan sorumlu Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Doğan, taşıma kapsamında görev alan şoförlerin gerek trafikte gerekse araç içerisinde uyması gerek kurallar hakkında bilgi verdi.

İlçe Jandarma Trafik görevlileri ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik şubede görevli polis memurları, taşıma kapsamındaki şoförlerimizin mağdur olmamaları ve cezai işleme maruz kalmamaları için trafik kurallarına uymaları gerektiğini belirttiler. İlçe Jandarma Trafik görevlileri ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik şubede görevli polis memurları, taşıma kapsamındaki şoförlerimizin mağdur olmamaları ve(İHA)

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı