Gerger

“Gücümüzü milletten alıyoruz”

Fırat’tan Gerger’e Ziyaret

“Gücümüzü milletten alıyoruz”

 

1 Kasım seçim çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, Gerger ve Sincik ilçelerine bağlı köyleri ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Mahalle, köy, belde, ilçe gezilerine devam eden İbrahim Halil Fırat, vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılaşıyor.

Son olarak Gerger ve Sincik ilçe köylerini gezen İbrahim Halil Fırat, tüm köylerine ziyarette bulanarak yeni Türkiye’nin önemine vurgu yaptı.

Fırat konuşmasında “Gittiğimiz her yerde AK Parti’nin eserlerini görmek bizleri son derece mutlu ediyor. İlçelerimize ve köylerimize ziyaretlerimiz devam ediyor. Vatandaşlarımızla sohbet ederek onların sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. Bizden istek ve beklentilerini dinleyip, beraber neleri yapabileceğimi görüşüyoruz. Bazı talepleri ise anında ve yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Biz AK Parti olarak gücümüzü milletten alıyoruz onların bu yolda desteklerine ihtiyacımız var. Daha güçlü, daha demokrasi ve yaşanabilir yeni Türkiye için 5 milletvekiline ihtiyaç vardır. Bunun önemini her gittiğimiz yerde vurguluyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı