Son Dakika
19 Haziran 2018 Salı

“Bu baharın kalıcı olmasını istiyoruz”

07 Mayıs 2015 Perşembe, 10:16

Aydın’dan Gerger Kaymakamına Ziyaret

“Bu baharın kalıcı olmasını istiyoruz”

 

Gerger ilçe kaymakamı Bülent Hamitoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, ilçenin sorunlarıyla ilgili bilgiler aldı.

Gerger ilçesinin nadide ilçelerden birisi olduğunu ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın; “Bahar bütün güzelliğiyle Gerger’e yüzünü gösterdi. Bu baharın kalıcı olmasını istiyoruz. Her şeyden önce Gerger’in huzuru, kardeşliği, birliği ve beraberliği bizim için önemlidir. İnşallah bu güzel ilçemiz hizmetlerin en güzelini de hak ediyor. Huzuru ve kardeşliği hak ediyor. Güzel işler yaptık, emek verdik. Başta hastanemiz olmak üzere Öğretmen evinden çok programlı lisesine kadar. Kapalı spor salonundan çim sahasına kadar burada pek çok hizmeti gerçekleştirmenin haklı onurunuz yaşıyoruz. Bu hizmetler tabi ki yetmez. Daha yapacağımız çok hizmet var, Kaymakam beyle bunları da konuştuk, esnaflarımızı da gezdik, Hastanemizi de ziyaret ettik ve bütün bunları yerinde de tespit ediyoruz, özellikle Gerger’e bağlı köylerimizin tabi başta ulaşım ve sulama suyu ihtiyaçları olmak üzere pek çok alanda beklentilerini de gördük. Bunları ilgili yetkili kuruluşlarla görüşüyoruz. Sayın Valimizle, Karayolları Bölge müdürlüğü ile ve pek çok kurum ve kuruluşlar nezdinde Gerger’in bu ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Aslında çok böyle acil bir iş yok gibi görünse de yapılması gereken işlerinde yapılması gerektiği açık. Kırsalı fazla olan bir bölge ve köylerimizin yerleşimine göre ulaşımının da bir takım sıkıntıların olduğu bir bölge ve bunları inşallah aşacağız. Türkiye’nin 3. Büyük köprüsü Nissibi ile bir bağlantının olması arzu ediliyor, yine aynı şekilde Narince’den Gerger’e kadar Karayollarına ait olan ana yolun standardın yükseltilmesi gibi bizim de gözlemlediğimiz bir takım ihtiyaçlar var.Bu-Baharin-Kalici-Olmasini-Istiyoruz-(4) Gönül kıyısında yeşil ve mavinin buluştuğu güzel bir mekân. Daha iyi bir şekilde bu güzelliklerden Gerger nasıl istifade eder onun muhasebesini yapıyoruz. Bu konuda Ak parti hükümeti olarak bize ne düştüyse bu güne kadar yaptık, geri durmadık. Bundan sonra da en iyisi ile Gerger’e ve Gergerlilere hizmet edeceğiz. Gerger gerçekten en iyisini ve en güzelini hak ediyor. Bu güne kadar bize duaları ile destek oluyorlar. Türkiye’nin istikrarından yana tavır koydular. Bu desteklerinden dolayı Gergerlilere teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gerger Kaymakamı Bülent Hamitoğlu; “Başta sayın Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın bey olmak üzere diğer Vekillerimize de ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz. İlçemize hoş geldiniz diyoruz. Ziyaretimize gelindiğinden itibaren başta Sayın Ahmet Aydın bey olmak üzere diğer vekillerimiz de aradılar ve bizim ilçe sorunlarımız ile yakından ilgilendiler. Biz tekrar şahsına teşekkür ediyoruz. Gerger birçok hizmeti aldı geçen dönemde, Üç okulumuz, Bir hastanemiz, Kapalı spor salonumuz, Köylerimizin bir çok hizmetleri yapıldı ve yapılmaya devam ediyor. Kalan ihtiyaçlarla ilgili Sayın Vekillerimize bir bilgi notu sunduk oda destekleneceğini belirtti. Herkese tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz