Anasayfa / Genel / Yarın Bayram, Erken Kalkın Çocuklar
?????????????????????????????????????????????????????????

Yarın Bayram, Erken Kalkın Çocuklar

Ramazan Bayramı tatili başladı. Bayramda Adıyaman’dan gidecek veya gelecek olanlar yola çıktı. İçişleri Bakanlığı Türkiye’nin dört bir yanında tedbirler alırken, ilimizde de Adıyaman Emniyet Müdürlüğü bayram tedbirleri aldı. Adıyaman Valiliği, Adıyaman belediyesi ve Adıyaman Sağlık Müdürlüğü ile hastaneler de bayrama hazır. Ramazan Bayramı boyunca belediye otobüsleri vatandaşlara ücretsiz olacak. Bayram namazı sonrası mezarlık ziyareti için de belediye araçları vatandaşlara hizmet edecek. Resmi bayramlaşma da, bayramın birinci günü olan yarın saat 10.30’da yapılacak.

4 Haziran Salı günü başlayacak olan Ramazan Bayramı’na ait protokol-halk bayramlaşma programı açıklandı. Açıklanan programa göre, bayramın 1’nci günü olan 4 Haziran 2019 Salı günü saat 10.30’da Adıyaman Belediyesi koordinesinde, Adıyaman Valiliği, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve halkın katılımıyla Mimar Sinan Kültür Parkı Belediye Nikah Salonu’nda gerçekleşecek olan toplu bayramlaşma törenine tüm vatandaşlarla davet edildi. 

Bayram tatili süresince vatandaşların olağanüstü durumlar için ulaşacakları telefonlar da 24 saat görev yapacak. 155 Polis imdat, 112 acil sağlık hizmetleri, 153 zabıta gibi telefonlar vatandaşlara hizmet verecek.

Gazetemiz Güne Bakış da bayram tatili nedeniyle, bu yıl değişikliğe giderek, arife günü de yayınlanmayacak. 3 gün bayram tatilinde de çıkmayacak olan gazetemiz, bayram sonu olan 7 ve 8 Haziran’da da yayınlanmayacak. Güne Bakış Gazetemiz okurlarıyla 10 Haziran’da buluşacak. Tüm okurlarımızın Ramazan Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

Tarım ürünlerinde fiyatlar düştü

TÜİK Gaziantep Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada tarım ürünleri üretici fiyat endeksi (ÜFE) Ağustos ayı sonuçlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir