Anasayfa / Genel / Üniversitede erken bayramlaşma
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Üniversitede erken bayramlaşma

ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİNDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI

Adıyaman Üniversitesinde Ramazan Bayramı öncesi bayramlaşma töreni düzenlendi.  Rektör Turgut, ayrıca Ramazan Bayramı için bir de mesaj yayınladı.

Rektörlük Fuaye Alanında gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde Rektör Prof. Dr. Mehmet Turgut ile üniversite akademik ve idari çalışanları hazır bulundu.

Rektör Turgut, tüm personelle bayramlaştıktan sonra yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Tüm personelin sevdikleri ve aileleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri dileğinde bulunan Rektör Turgut, “Tüm hayatınızın bayram tadında geçmesin diliyorum. Adıyaman Üniversitesi, barışın, kardeşliğin ve kaliteli eğitimin adresi olacaktır. El ele vererek gerek ülkemiz gerek ilimiz gerekse de üniversitemiz adına önemli çalışmalara imza atmalıyız. Bizden önceki yönetime hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah bizler üniversitemizi gelinen noktadan daha ileriye götüreceğiz. Ülkemizin ve üniversitemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Bunu sağlayamazsak orta doğu gibi oluruz. Ömür bir tiyatro, bir oyun misali. Ömrümüz belli, kaderimiz belli. Hepimiz kardeşiz. Her zaman adaletli olacağız” diye konuştu.

Rektör Turgut’tan Ramazan Bayramı Kutlama mesajı 

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. 

 Rektör Turgut, toplumu kaynaştıran ve kardeşliği pekiştiren bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunun yaşandığını belirtti. Turgut mesajında, “Dostluk ve yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi güzel duyguların yaşandığı bayramlarımız, bizi millet yapan ve kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan ortak değerlerimizdendir. Akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan bayramlar, sevgi ve hoşgörü duygularını güçlendirerek, sevinç ve mutluluğu milletçe yaşadığımız özel günlerdir. Bu bayramda da annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız ve dostlarımızın yanı sıra yetimleri, öksüzleri, hastaları, şehit yakınlarını, şehit çocuklarını ziyaret edelim, onların da bayram sevincine ve mutluluklarına ortak olalım. Muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları koruyup gözetmeyi, onlara da yardım elimizi uzatmayı, ihmal etmeyelim. Bu vesile ile başta üniversitemiz mensupları olmak üzere, sevgili öğrencilerimizin, kıymetli ailelerinin ve tüm halkımızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar, sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları içerisinde mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim” ifadelerini kullandı.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

Tarım ürünlerinde fiyatlar düştü

TÜİK Gaziantep Bölge Müdürlüğü yaptığı açıklamada tarım ürünleri üretici fiyat endeksi (ÜFE) Ağustos ayı sonuçlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir