Genel

Türk Sağlık-Sen’in İşyeri Çalışmaları

Türk Sağlık-Sen’in İşyeri Çalışmaları

Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi sendikal çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur ve sendika yöneticileri Çelikhan ilçesinde sağlık çalışanlarını iş yerlerinde ziyaret ederek, onların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Çelikhan İlçe Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret eden sendika yöneticileri, sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.

Türk Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Nejdet İrfan Tokur, hem sağlık çalışanlarının hem de vatandaşların memnuniyetinin kendileri için önemli olduğunu belirterek, “Çelikhan İlçe Devlet Hastanesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğüne yaptığımız ziyaretlerde bunun en güzel örneğini yerinde görerek yaşadık. Başhekiminden taşeron işçisine kadar tüm sağlık çalışanları, gerek hastanenin fiziki yapısı ve çalışanlarıyla adeta vatandaşa hizmet etmek için canla başla çalışıyorlar” dedi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Agah Bahadır Öztürk ise yaptıkları hizmetlerden bahsederek, yaptıkları hizmetlerin sadece fiziki hizmetlerle sınırlı kalmadığını ayrıca hasta nakillerinin azaldığını ve dışarıdan hasta nakillerinin de yapıldığını söyledi.

Güne Bakış Haber Merkezi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu