Genel

“Öğretmenler, geleceğe ışık tutanlardır”

Aydın’dan Öğretmenler Günü Mesajı:

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Komisyon Başkanı Av.Ahmet Aydın, “Mahlûkatın en şereflisi olma özelliğini taşıyan insan üzerinde çalışan öğretmenler, böyle bir kutsal vazifeyi ifa ederlerken, tertemiz dimağlara serptikleri bilgi tohumlarıyla, kültür ve medeniyetlerin gelişim süreçlerinde de etkin bir rol üstlenirler. Bu itibarladır ki, öğretmenlerimiz geleceğimize ışık tutan en değerli varlıklarımızdır.” dedi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Merkez Disiplin Komisyon Başkanı Av.Ahmet Aydın, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aydın mesajında, “Öğretmenlik dünyanın en kutsal mesleklerinden biridir. Öğretmenlerimiz; bilgi, beceri ve deneyimleriyle çocuklarımız hayata başlarken, karşılarına ilk çıkan örnek şahsiyetlerdir. Mahlûkatın en şereflisi olma özelliğini taşıyan insan üzerinde çalışan öğretmenler, böyle bir kutsal vazifeyi ifa ederlerken, tertemiz dimağlara serptikleri bilgi tohumlarıyla, kültür ve medeniyetlerin gelişim süreçlerinde de etkin bir rol üstlenirler. Bu itibarladır ki, öğretmenlerimiz geleceğimize ışık tutan en değerli varlıklarımızdır.” dedi.

Aydın, “İnsani hasletlerin eğitim ve terbiye ile geliştirilmesi, bilgiyle buluşturulması sorumluluğunu milletimiz adına üstlenen öğretmenlerimiz; alın terlerini azimleri ve fedakârlıklarıyla yoğurarak, istikbalimizi inşa etmektedirler. 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ömrünü öğrencilerine ve onların eğitimlerine adamış bütün fedakâr öğretmenlerimize şükranlarımızı sunuyor, aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün; öğretmenlerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyoruz.” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı