Genel

Kılınç’tan Öğretmenlere Ziyaret

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine yaptığı ziyarette, eğitimcilerle bir araya gelerek günlerini kutladı.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, 24 Kasım Öğretmenler günün de öğretmenleri unutmadı. Öğretmenler Günü dolayısıyla tüm öğretmenler adına TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek buradaki eğitimcilerle bir araya gelen Başkan Kılınç, tüm öğretmenler adına okulda görevli öğretmenlerin gününü kutladı.

TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan öğretmenlerle Öğretmenler Odası’nda bir araya gelen Başkan Kılınç, öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Sohbet esnasında yaptığı konuşmada eğitimin ve eğitimin temel taşı olan öğretmenlerin yaptıkları işin önemine dikkat çeken Başkan Kılınç, tüm öğretmenlere emekleri için teşekkür ederek, öğretmenlere Adıyaman için yaptıkları ve projelendirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Okul yönetimi ve öğretmenler ise nazik ziyaretinden ötürü Başkan Kılınç’a teşekkür ederek, görüş ve önerilerini kendisiyle paylaştı.

Haber: Mehmet Ünsal

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu