Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Kadın Girişimciler TOBB Toplantısına Katıldı

17 Mart 2015 Salı, 10:02

Kadın Girişimciler TOBB Toplantısına Katıldı

 

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasının koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı K. Selda Tandoğan Demirel ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Abdulgani Bereket, 81 ilin katıldığı TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler müşterek toplantısına katıldı.

Müşterek toplantılardan sonra İcra Kurulu Başkanlarının katılımı ile TOBB İcra Kurulunda yer alacak 7 Bölge temsilcileri seçimleri yapıldı. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Aras, Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni başkanı oldu, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi.

Toplantıya katılan TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı K. Selda Tandoğan Demirel, kadınların iş hayatında ve sosyal hayatta daha fazla yer alması noktasında farkındalık oluşturmak için çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Abdulgani Bereket ise konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “TOBB bünyesinde yaptığımız bu toplantılarda, TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da her zaman söylediği gibi, TOBB Genç ve Kadın Girişimciler Kurullarının ne kadar önemli ve girişimcilik konusunda ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu bir kez daha görmüş olduk ve çok heyecanlandık. Geleceğe güvenle bakan, ayağı yere sağlam basan iş adamlarımızın yetişmesi için bilinçli genç girişimcilerimize ihtiyaç var. Bizler bunu tesis etmek için çalışacağız. TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Ali Sabancı ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız Evrim Aras’ı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz