Genel

Gazetecilerden Kurum-Kuruluş Ziyareti

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi İmtiyaz sahibi Bilal Işık’ın kurum, kuruluş, siyasi parti ve STK’lara yönelik yaptıkları ziyaretler devam ediyopr. Ziyaret kapsamında ATSO Başkanı Mustafa Uslu, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ali Deniz ve Sağlık Sen Şube Başkanı Yasin Barutçu ziyaret edilerek, gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve üyeler Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ile Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Mustafa Uslu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Adıyaman gündemi ve kentteki sanayileşme masaya yatırıldı. Burada açıklama yapan AGAD Başkanı İbrahim Aslan, misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken çalışmalarında başarılar diledi. ATSO Başkanı Uslu ise ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Sağlık-Sen’e Ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve üyeler Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ile Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yasin Barutçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette ülkede devam eden korona virüs ile mücadele ve sağlık çalışanlarının süreç boyunca yaşadıkları sorunlar değerlendirdi.

Ziyarete ilişkin açıklama yapan AGAD Başkanı Aslan, misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Sağlık-Sen Başkanı Barutçu ise; “Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı, MercanTV ve Yeniyol Gazetesi imtiyaz sahibi İbrahim Aslan, Güne Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Işık’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

 

Eğitim Bir Sen’e Ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve üyeler Işık Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Işık, Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Yücekaya ile Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, makamında ziyaret etti.

Ziyarette gündeme ve aksayan eğitim sistemi ile ilgili konular görüşüldü. AGAD Başkanı Aslan, misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederken, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu. Başkan Deniz açıklamasında; “Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı, Mercan TV ve Yeniyol Gazetesi imtiyaz sahibi İbrahim Aslan, Güne Bakış Gazetesi imtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi imtiyaz sahibi Bilal Işık sendikamıza nezaket ziyaretinde bulundular. Kıymetli heyete Adıyaman ortak paydamıza katkıları için teşekkür ediyorum.”

Haber: Mehmet Ünsal

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu