Breaking News
Anasayfa / Genel / Erdoğan’dan Kutlu’ya Ziyaret

Erdoğan’dan Kutlu’ya Ziyaret

Erdoğan’dan Kutlu’ya Ziyaret

 

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Başkan Yardımcısı Abdullah Yalçın ve Öz Roman Derneği Başkanı Fevzi Konaç’la birlikte Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Adıyaman’da her kesime eşit hizmet götüren ve belediyenin kapısını her kesimden vatandaşa açan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve İl Başkan Yardımcısı Abdullah Yalçın ile Öz Roman Derneği Başkanı Fevzi Konaç’ı makamında ağırladı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Belediye Başkanı Kutlu’yu yaptıkları gayretli çalışmalardan dolayı tebrik ederek, “Bugün il başkan yardımcımız ve Öz Roman Derneği Başkanımızla birlikte Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisine misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Göreve geldiği günden bu yana gayretli çalışmalar ortaya koyan il başkanımız Mehmet Erdoğan’a, il başkan yardımcımız Abdullah Yalçın’a ve Öz Roman Derneği Başkanımız Fevzi Konaç’a nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

Anneler istihdamla buluşuyor 

Anneler istihdamla buluşuyor   Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un hayata geçirdiği “İş’te Anne Projesi” ile anneler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir