Muhtarlardan Kılınç’a Ziyaret

31 Mart seçimlerinde mahallelerinden göreve seçilen yeni muhtarlar, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek yeni görevinden dolayı ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

31 Mart’ta gerçekleştirilen yerel yönetimler seçimlerinde mahallelerinden muhtarlık görevine seçilen yeni muhtarlar, aynı seçimde Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Süleyman Kılınç’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Başkan Kılınç’a yeni görevinde başarılar dileyen muhtarlar, kentin sorunlarının çözümü için üzerlerine düşen her göreve hazır olduklarını dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise Adıyaman’ın sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyleyerek, bu anlamda en büyük görevin mahalle muhtarlarına düştüğünü belirtti. Başkan Kılınç, göreve yeni seçilen muhtarların bu özveriyi göstereceklerine inandığını da ifade ederek hepsine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Güne Bakış Haber Merkezi

Bu Habere de Bakın

Trafik düzeni ve güvenliği tartışıldı

81 İlde Eş Zamanlı Yapıldı Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik trafik eylem planı doğrultusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir